Список заявившихся на Чемпіонат України із спортивної радіопеленгації, короткі дистанціїї. м.Херсон 21-26 березня 2018 року

Фамилия, Имя
Г.р.
Розряд
Ком.зач.
Группа
Команда
Забеги
Обед
1.
Бритченко Валерія
2006
1
Ж12
Донецкая
vvvv
да
2.
Деремед Анна
2006
1
Ж12
Киев
vvxv
да
3.
Дзюбенко Вероніка
2006
1
Ж12
Сумская
vvxv
да
4.
Доленко Олександра
2006
1
Ж12
Киев
vvxv
да
5.
Ковган Аліна
2006
1
Ж12
Донецкая
vvvv
да
6.
Маздор Мирослава
2006
1
Ж12
Киев
vvxv
да
7.
Полубенцева Ірина
2008
1
Ж12
Донецкая
vvvv
нет
8.
Сорока Анастасія
2008
1
Ж12
Донецкая
vvvv
нет
9.
Тімофєєва Валерія
2007
2
Ж12
Киев
vvxv
да
10.
Чубатенко Ангеліна
2006
1
Ж12
Донецкая
vvvv
да
11.
Бєлаш Жанна
2004
3
1
Ж14
Хмельницкая
vvvv
нет
12.
Владімірова Віра
2004
1
1
Ж14
Винницкая
vvvv
нет
13.
Гузюк Оксана
2004
2
1
Ж14
Волынская
vvvv
нет
14.
Гурікова Єлизовета
2004
2
1
Ж14
Сумская
vvvv
нет
15.
Давиденко Катя
2004
2
2
Ж14
Киев
vvvv
да
16.
Джигалюк Маряна
2004
2
1
Ж14
Волынская
vvvv
нет
17.
Зарудня Дарья
2004
1
Ж14
Кировоградская
vvvv
нет
18.
Ковтун Анастасія
2007
3
2
Ж14
Сумская
vvvv
нет
19.
Лотоцька Аліна
2004
2
1
Ж14
Волынская
vvvv
нет
20.
Мартиненко Ксенія
2004
1
Ж14
Сумская
vvvv
да
21.
Мирошниченко Єлизовета
2006
1
1
Ж14
Сумская
vvvv
нет
22.
Петровська Єлєна
2004
КМСУ
1
Ж14
Хмельницкая
vvvv
нет
23.
Прянішнікова Карина
2004
2
1
Ж14
Сумская
vvvv
да
24.
Ричковська Єлизавета
2005
1
Ж14
Винницкая
vvvv
нет
25.
Солоненко Аліна
2004
КМСУ
2
Ж14
Винницкая
vvvv
нет
26.
Солонина Мирослава
2004
1
1
Ж14
Винницкая
vvvv
нет
27.
Стадник Катерина
2004
1
Ж14
Тернопольская
vvxv
нет
28.
Шаварин Марія
2004
1
Ж14
Тернопольская
vvxv
нет
29.
Бондаренко Анна
2003
2
Ж16
Сумская
vvvv
нет
30.
Бондарчук Анастасія
2003
3
2
Ж16
Киев
vvvv
да
31.
Демчук Катерина
2004
2
1
Ж16
Волынская
vvvv
нет
32.
Дика Даша
2002
1
Ж16
Сумская
vvvv
нет
33.
Дорда Софія
2003
2
Ж16
Сумская
vvvv
нет
34.
Дрижова Анна
2003
1
Ж16
Сумская
vvvv
нет
35.
Маржан Маргарита
2002
3
1
Ж16
Кировоградская
vvvv
нет
36.
Молочко Олександра
2003
1
1
Ж16
Винницкая
vvvv
нет
37.
Новак Ольга
2002
1
1
Ж16
Сумская
vvvv
нет
38.
Cмик Людмила
2001
2
2
Ж19
Киев
vvvv
да
39.
Власюк Юлія
2001
1
1
Ж19
Хмельницкая
vvvv
нет
40.
Кисель Катерина
2001
2
Ж19
Сумская
vvvv
нет
41.
Краснокутська Таісія
2000
1
Ж19
Донецкая
vvvv
да
42.
Марчук Аліна
2000
КМСУ
1
Ж19
Волынская
vvvv
нет
43.
Мельник Христина
2000
КМСУ
1
Ж19
Волынская
vvvv
нет
44.
Мозгова Аліна
2001
2
Ж19
Сумская
vvvv
нет
45.
Панасенко Вікторія
2001
КМСУ
1
Ж19
Сумская
vvvv
нет
46.
Панчук Наталія
2001
КМСУ
1
Ж19
Хмельницкая
vvvv
нет
47.
Пугач Марія
2000
КМСУ
1
Ж19
Сумская
vvvv
да
48.
Старцева Валерія
2001
1
Ж19
Донецкая
vvvv
да
49.
Бондаренко Анастасія
1995
КМСУ
2
Ж21
Киев
vvvv
да
50.
Геращенко Діанора
1995
МСУ
1
Ж21
Кировоградская
vvvv
нет
51.
Зеленська Анастасія
1996
МСУ
1
Ж21
Винницкая
vvvv
нет
52.
Зикова Лілія
1970
КМСУ
1
Ж21
Сумская
vvxx
да
53.
Зоря Карина
1998
1
Ж21
Донецкая
vvvv
нет
54.
Іщенко Анастасія
1997
МСУ
2
Ж21
Киев
vvvv
да
55.
Кобець Юлія
1996
МСУ
2
Ж21
Киев
vvvv
да
56.
Кононенко Анастасія
1994
МСУМК
2
Ж21
Киев
vvvv
да
57.
Лисянська Даша
1998
КМСУ
1
Ж21
Сумская
vvvv
да
58.
Маринченко Марьяна
1989
МСУ
1
Ж21
Киев
vvvv
да
59.
Ничипорук Ельвіра
1998
МСУ
1
Ж21
Сумская
vvvv
нет
60.
Пархоменко Олександра
1989
МСУМК
1
Ж21
Киев
vvvv
да
61.
Полубенцева Светлана
1983
МСУ
1
Ж21
Донецкая
vvvv
нет
62.
Фурса Олена
1976
ЗМСУ
1
Ж21
Киев
xvvv
да
63.
Щербатюк Наталія
1971
МСУМК
1
Ж21
Кировоградская
xvxv
нет
64.
Панчук Людмила
1972
1
1
Ж35
Хмельницкая
vvxx
нет
65.
Бондарев Ілля
2006
1
Ч12
Донецкая
vvvv
да
66.
Гуменчук Микита
2006
1
Ч12
Винницкая
vvvv
нет
67.
Кондратенко Максим
2006
1
Ч12
Кировоградская
vvvv
нет
68.
Лагутін Данило
2007
2
Ч12
Сумская
vvvv
нет
69.
Стаценко Павло
2006
2
Ч12
Киев
vvvv
да
70.
Тихонков Михайло
2007
2
Ч12
Сумская
vvvv
нет
71.
Білецький Кирило
2004
2
1
Ч14
Киев
vvvv
да
72.
Воєвода Богдан
2004
2
1
Ч14
Львовская
vvvv
нет
73.
Гончар Артемій
2005
1
Ч14
Кировоградская
vvvv
нет
74.
Гумен Микола
2004
3
1
Ч14
Тернопольская
vvxv
нет
75.
Дворніков Данил
2005
2
1
Ч14
Донецкая
vvvv
нет
76.
Дубровін Денис
2005
2
Ч14
Сумская
vvvv
нет
77.
Железняк Іван
2005
1
Ч14
Хмельницкая
vvvv
нет
78.
Ільченко Тимофій
2004
2
1
Ч14
Киев
vvvv
да
79.
Корсун Юрій
2005
1
Ч14
Хмельницкая
vvvv
нет
80.
Кривонос Максим
2004
1
Ч14
Кировоградская
vvvv
нет
81.
Лагутін Кирило
2005
1
Ч14
Сумская
vvvv
нет
82.
Лобацький Тарас
2004
2
1
Ч14
Волынская
vvvv
нет
83.
Ляхович Володимир
2005
2
1
Ч14
Винницкая
vvvv
нет
84.
Мироненко Максим
2004
2
1
Ч14
Волынская
vvvv
нет
85.
Мілінчук Давид
2004
3
1
Ч14
Винницкая
vvvv
нет
86.
Орлов Антон
2004
3
1
Ч14
Киев
vvvv
да
87.
Пащенко Володимир
2005
2
1
Ч14
Винницкая
vvvv
нет
88.
Петренко Константин
2004
2
1
Ч14
Сумская
vvvv
нет
89.
Погончук Назар
2004
1
Ч14
Львовская
vvvv
нет
90.
Редька Єгор
2006
КМСУ
1
Ч14
Сумская
vvvv
нет
91.
Степанищев Артем
2005
2
Ч14
Винницкая
vvvv
нет
92.
Штогрін Вячеслав
2004
1
Ч14
Сумская
vvvv
да
93.
Безверхній Євген
2002
1
1
Ч16
Винницкая
vvvv
нет
94.
Бугаец Павло
2002
2
Ч16
Сумская
vvvv
нет
95.
Бумар Олексій
2002
3
1
Ч16
Донецкая
vvvv
да
96.
Грецкіх Володимир
2003
1
Ч16
Тернопольская
vvxv
нет
97.
Гумен Зіновій
2002
1
Ч16
Тернопольская
vvxv
нет
98.
Гусін Олександр
2003
2
Ч16
Львовская
vvvv
нет
99.
Денисенко Дмитро
2002
КМСУ
1
Ч16
Сумская
vvvv
нет
100.
Дремлюга Максим
2002
КМСУ
1
Ч16
Винницкая
vvvv
нет
101.
Єршов Віталій
2003
1
Ч16
Донецкая
vvvv
да
102.
Мальований Артем
2002
КМСУ
1
Ч16
Сумская
vvvv
нет
103.
Павлютенков Денис
2002
1
Ч16
Сумская
vvvv
нет
104.
Панченко Дмитро
2002
3
1
Ч16
Сумская
vvvv
нет
105.
Петрук Владислав
2003
2
1
Ч16
Волынская
vvvv
нет
106.
Стецюк Артур
2002
1
1
Ч16
Хмельницкая
vvvv
нет
107.
Шаварин Сергій
2002
2
1
Ч16
Тернопольская
vvxv
нет
108.
Шпинов Даніл
2003
3
1
Ч16
Хмельницкая
vvvv
нет
109.
Ющишин Андрій
2003
3
1
Ч16
Тернопольская
vvxv
нет
110.
Ванкевич Іван
2000
3
1
Ч19
Тернопольская
vvxv
нет
111.
Войцехівський Богдан
2001
КМСУ
1
Ч19
Винницкая
vvvv
нет
112.
Голубничий Сергій
2000
КМСУ
1
Ч19
Киев
vvvv
да
113.
Гончаров Роман
2001
2
1
Ч19
Сумская
vvvv
нет
114.
Дебопре Ярослав
2001
КМСУ
1
Ч19
Хмельницкая
vvvv
нет
115.
Іщенко Дмитро
2000
МСУ
1
Ч19
Киев
vvvv
да
116.
Кальніченко Владислав
2001
1
1
Ч19
Винницкая
vvvv
нет
117.
Карпович Федір
2000
МСУ
1
Ч19
Киев
vvvv
да
118.
Михно Антон
1999
2
1
Ч19
Волынская
vvvv
нет
119.
Павлов Павло
2001
3
1
Ч19
Хмельницкая
vvvv
нет
120.
Поповченко Анатолії
2000
КМСУ
1
Ч19
Сумская
vvvv
нет
121.
Беліков Олександр
1984
КМСУ
2
Ч21
Киев
vvvv
да
122.
Братчук Сергій
1981
МСУМК
1
Ч21
Киев
vvvv
да
123.
Вавілічев Микола
1995
МСУ
1
Ч21
Сумская
vvvv
да
124.
Веліканов Євген
1981
КМСУ
1
Ч21
Киев
vvvv
да
125.
Долинський Ігор
1985
МСУ
1
Ч21
Волынская
vvvv
нет
126.
Зеленський Сергій
1962
МСУМК
1
Ч21
Винницкая
vvvv
нет
127.
Іванько Олексій
1983
ЗМСУ
1
Ч21
Донецкая
vvvv
нет
128.
Марчук Олександр
1986
ЗМСУ
1
Ч21
Винницкая
vvvv
нет
129.
Марчук Владислав
1999
КМСУ
1
Ч21
Волынская
vvvv
нет
130.
Надточий Руслан
1997
МСУ
1
Ч21
Сумская
vvvv
нет
131.
Олешко Сергій
1985
МСУ
1
Ч21
Киев
vvvv
да
132.
Павлюк Вадим
1990
МСУ
1
Ч21
Волынская
vvvv
нет
133.
Полубенцев Олег
1994
1
1
Ч21
Донецкая
vvvv
нет
134.
Редька Максим
1971
МСУМК
1
Ч21
Сумская
vvvv
нет
135.
Устянський Сергій
1998
1
1
Ч21
Кировоградская
vvvv
нет
136.
Штанько Сергей
1977
ЗМСУ
1
Ч21
Донецкая
vvvv
нет
137.
Гнєдов Володимир
1970
МСУМК
1
Ч40
Киев
vvvv
да
138.
Гончарук Сергей
1972
МСУМК
1
Ч40
Винницкая
vvvv
нет
139.
Губарь Дмитро
1975
1
1
Ч40
Винницкая
vvvv
нет
140.
Давиденко Юрий
1973
МСУ
1
Ч40
Киев
vvvv
да
141.
Зеленюк Едуард
1969
КМСУ
1
Ч40
Винницкая
vvvv
нет
142.
Колодяжний Василь
1969
МСУМК
1
Ч40
Винницкая
vvvv
нет
143.
Смирнов Олександр
1970
МСУМК
1
Ч40
Донецкая
vvvv
да
144.
Човган Олександр
1973
КМСУ
1
Ч40
Винницкая
vvvv
нет
145.
Геращенко Валерій
1962
ЗМСУ
1
Ч50
Кировоградская
vvvv
нет
146.
Пархоменко В’ячеслав
1959
КМСУ
1
Ч50
Киев
vvvv
да
147.
Сідляр Микола
1965
1
2
Ч50
Тернопольская
vvxv
нет
148.
Сучок Микола
1960
2
1
Ч50
Кировоградская
vvvv
нет
149.
Чумаков Геннадій
1962
КМСУ
1
Ч50
Винницкая
vvvv
нет
150.
Чухненко Александр
1969
КМСУ
1
Ч50
Сумская
vvvv
нет
151.
Шуман Олег
1968
2
1
Ч50
Киев
vvvv
да
152.
Якименко Виталий
1967
КМСУ
2
Ч50
Харьковская
vvvv
нет
153.
Веліканов Микола
1952
ЗМСУ
1
Ч60
Киев
vvvv
да
154.
Іванчихін Микола
1955
ЗМСУ
1
Ч60
Киев
vvvv
да
155.
Шевчук Ігор
1956
МСУ
2
Ч60
Ивано-Франковская
vvvv
да
156.
Барановський Віктор
1940
МСУМК
2
Ч70
Киев
vvvv
да
157.
Фурса Олег
1947
ЗМСУ
2
Ч70
Киевская
vvvv
да

Перейти к заявке